V. H., Brno

Technik ze společnosti J&T System k nám dorazil seřídit balkónové dveře. Celé seřízení proběhlo zcela bez komplikací a k naší naprosté spokojenosti.”
- Balkonové dveře

P. Ch., Brno

Potřebovali jsme seřídit drhnoucí panty u 4 ks plastových a dřevěných dveří. Pracovníka z J&T System můžeme jen pochválit. Rádi tyto služby využijeme i do budoucna.”
- Perfektní servis

P. Š., Kohoutovice

Na společnost J&T System jsme se obrátili, když jsme potřebovali opravit balkónové dveře. Oprava proběhla na jedničku, dveře už těsní.”
- Oprava těsnění dveří

ZŠ Mikulov

Potřebovali jsme opravit nefunkční systém otvíraní a zavírání oken v tělocvičně. Po dlouhé době se nám podařilo oslovit firmu J&T SYSTEM, která provedla opravu kvalitně a rychle. Poděkování patří také paní Urbánkové, která vše velmi dobře zorganizovala. Rádi jejich služby i v budoucnu využijeme.”
- Servis oken

P. Bureš

Servis proběhl v pořádku. Pracovník, který prováděl servis byl opravdu odporník a spolehlivý. Z moji strany veliká spokojenost.”
- Servis oken

P. Kovaříková

Rychlá práce, kvalita, individuální přístup... Vše do puntíku splněno! Děkuji za skvělou a rychlou spolupráci. Tuto firmu vřele doporučuji.”
- Servis oken

T. Pecina

Děkujeme za provedený servis vstupních dveří a výměny aretačního ramínka. Vše funguje, jak má.”
- Servis dveří

P. Pavlíček, Žebětín

Z naší strany velká spokojenost, pán byl velice šikovný. Vše v pořádku. .”
- Servis dveří

L. K., Lesná

Jsem velmi ráda za opravu - úpravu všech 3 hlavních dveří. Moc Vám děkuji za pomoc našemu domu, velký dík také Milanovi, je neskutečně šikovný. Děkuji Vám a velmi se těším na další spolupráci. ”
- Servis dveří

Aktuality