Pozáruční servis oken a dveří

Za 14 let naší praxe jsme pomohli tisícům zákazníkům a zajistili jsme servis desítky tisíc oken a dveří. Naši zkušení technici poskytují služby na nejvyšší úrovni, ať už potřebujete servis plastových, hliníkových či dřevěných oken(eurooken)a nebo balkónových, vchodových a posuvných dveří. Nezáleží na tom, jestli máte zájem o preventivní údržbu, nebo naopak došlo k závadě, kterou potřebujete expresně vyřešit. Vždy jsme tu pro vás. Rádi Vám pomůžeme, protože to umíme.

Můžete se spolehnout nejen na naši profesionalitu, ale také na rychlost domluvy a flexibilitu. Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, aby byli naprosto spokojeni. Poskytujeme precizní servis oken a dveří v té nejvyšší kvalitě a vždy se přizpůsobíme vašim finančním i časovým možnostem. A když si nebudete vědět s něčím rady, my jsme přeci tady, a rádi vám poradíme.

Pozáruční servis nemusí být potřeba pouze v případě, kdy dojde k nějaké závadě, ale vyplatí se i prevence. Věděli jste například, že díky servisu oken snížíte své náklady na vytápění a také snížíte hluk, který k vám zvenku doléhá? Drhnou vám okna a dveře při otvírání a zavírání? Obnovte si původní komfort, který jste měli a znali s novými výrobky. V rámci kompletního pozáručního servisu nabízíme promazání a seřízení okenního křídla – celkové seřízení oken; promazání a seřízení dveřního křídla – celkové seřízení dveří; opravy oken a dveří; výměnu skel či těsnění; opravu žaluzií i sítí proti hmyzu a jiné servisní práce. Nabídku nejčastějších služeb i s konkrétní sazbou najdete v ceníku níže.

Proč právě my

  • Více než 14 let zkušeností
  • Spolehlivost, profesionalita, rychlá domluva a flexibilita
  • Vstřícný klientský přístup
  • Záruční, pozáruční servis oken a dveří (plastových, hliníkových a dřevěných)
  • Pravděpodobně nejúspěšnější servis v České republice

Sídlíme v Kuřimi, ale rádi za vámi dojedeme. Pokud se chcete na cokoli zeptat, zavolejte nám. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Ceník služeb

Ať už vám okny či dveřmi táhne, rosí se vám okna, dveře jdou těžko zavírat i zamykat, ulomil se pant u dveří, ulomila se klika u okna, potřebujete vyměnit rámy či kování, máte prasklé sklo, nebo máte se svými okny a dveřmi jiné komplikace, rádi vám s nimi pomůžeme. A naše konkurenční ceny za servis oken a dveří vás jistě mile potěší.

Nezáleží na tom, zda jste si je zakoupili u nás či kdekoliv jinde – servisní služby provádíme u všech typů produktů. Veškerou naši spolupráci budujeme na důvěře, proto po vás nikdy nebudeme požadovat zálohu před zahájením prací.

Specifické práce Cena*
Promazání a seřízení okenního křídla 150 Kč / ks – AKCE: při větším počtu kusů, cena dohodou
Promázání balkonových dveří 250 Kč / ks
Promazání a seřízení dveřního křídla 350 Kč / ks
Promazání a seřízení posuvného křídla 550 Kč / ks
Výměna těsnění 50 Kč / bm
Přesklení PVC/AL okna 500 Kč / ks
Přesklení EURO okna 1500 Kč / ks
Odstranění havarijního stavu v den nahlášení + 100% AKCE: příplatek + 0%
Servisní úkon/hodinová sazba 400 Kč/hod.
Další Cena*
AKCEDoprava v rámci Kuřimi zdarma
Doprava – osobní automobil (M1) Brno 350 Kč/1 výjezd výjezd mimo Brno + 10 Kč / 1 km
Doprava – užitkový automobil – dodávka (N1) Brno 500 Kč/1 výjezd výjezd mimo Brno + 15 Kč / 1 km

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH. Úkony, které nejsou výše specifikovány, jsou zpoplatněny hodinovou sazbou 400 Kč. V ceně servisu není zahrnuta cena případného materiálu.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy

Objednat servis. Ozveme se vám do 24h

Aktuality