Pozáruční servis oken a dveří

Za 14 let naší praxe jsme pomohli tisícům zákazníkům a zajistili jsme servis desítky tisíc oken a dveří. Naši zkušení technici poskytují služby na nejvyšší úrovni, ať už potřebujete servis plastových, hliníkových či dřevěných oken(eurooken)a nebo balkónových, vchodových a posuvných dveří. Nezáleží na tom, jestli máte zájem o preventivní údržbu, nebo naopak došlo k závadě, kterou potřebujete expresně vyřešit. Vždy jsme tu pro vás. Rádi Vám pomůžeme, protože to umíme.

Můžete se spolehnout nejen na naši profesionalitu, ale také na rychlost domluvy a flexibilitu. Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, aby byli naprosto spokojeni. Poskytujeme precizní servis oken a dveří v té nejvyšší kvalitě a vždy se přizpůsobíme vašim finančním i časovým možnostem. A když si nebudete vědět s něčím rady, my jsme přeci tady, a rádi vám poradíme.

Pozáruční servis nemusí být potřeba pouze v případě, kdy dojde k nějaké závadě, ale vyplatí se i prevence. Věděli jste například, že díky servisu oken snížíte své náklady na vytápění a také snížíte hluk, který k vám zvenku doléhá? Drhnou vám okna a dveře při otvírání a zavírání? Obnovte si původní komfort, který jste měli a znali s novými výrobky. V rámci kompletního pozáručního servisu nabízíme promazání a seřízení okenního křídla – celkové seřízení oken; promazání a seřízení dveřního křídla – celkové seřízení dveří; opravy oken a dveří; výměnu skel či těsnění; opravu žaluzií i sítí proti hmyzu a jiné servisní práce. Nabídku nejčastějších služeb i s konkrétní sazbou najdete v ceníku níže.

Proč právě my

  • Více než 14 let zkušeností
  • Spolehlivost, profesionalita, rychlá domluva a flexibilita
  • Vstřícný klientský přístup
  • Záruční, pozáruční servis oken a dveří (plastových, hliníkových a dřevěných)
  • Pravděpodobně nejúspěšnější servis v České republice

Sídlíme v Kuřimi, ale rádi za vámi dojedeme. Pokud se chcete na cokoli zeptat, zavolejte nám. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Hodnocení naší práce

V. H., Brno

Technik ze společnosti J&T System k nám dorazil seřídit balkónové dveře. Celé seřízení proběhlo zcela bez komplikací a k naší naprosté spokojenosti.”
- Balkonové dveře

P. Ch., Brno

Potřebovali jsme seřídit drhnoucí panty u 4 ks plastových a dřevěných dveří. Pracovníka z J&T System můžeme jen pochválit. Rádi tyto služby využijeme i do budoucna.”
- Perfektní servis

P. Š., Kohoutovice

Na společnost J&T System jsme se obrátili, když jsme potřebovali opravit balkónové dveře. Oprava proběhla na jedničku, dveře už těsní.”
- Oprava těsnění dveří

Ceník služeb

Ať už vám okny či dveřmi táhne, rosí se vám okna, dveře jdou těžko zavírat i zamykat, ulomil se pant u dveří, ulomila se klika u okna, potřebujete vyměnit rámy či kování, máte prasklé sklo, nebo máte se svými okny a dveřmi jiné komplikace, rádi vám s nimi pomůžeme. A naše konkurenční ceny za servis oken a dveří vás jistě mile potěší.

Nezáleží na tom, zda jste si je zakoupili u nás či kdekoliv jinde – servisní služby provádíme u všech typů produktů. Veškerou naši spolupráci budujeme na důvěře, proto po vás nikdy nebudeme požadovat zálohu před zahájením prací.

Specifické práce Cena*
Promazání a seřízení okenního křídla do 10 ks 150 Kč / ks  !!! AKCE !!! nad 10 kusů 100 Kč / ks
Promázání a seřízení balkonového křídla 250 Kč / ks
Promazání a seřízení dveřního křídla 350 Kč / ks
Promazání a seřízení posuvného křídla 550 Kč / ks
Výměna těsnění vkládané 50 Kč / bm, svařované 75 Kč / bm
Přesklení PVC / AL oken a dveří 600 Kč / 1 m2
Přesklení EURO oken a dveří 1200 Kč / 1 m2
Odstranění havarijního stavu v den nahlášení + 100%  !!! AKCE !!! bez příplatku
Servisní úkon / hodinová sazba / 1 ks okna 450 Kč / hod
Další Cena*
Doprava – osobní automobil (M1) Kuřim 0 Kč,  Brno 650 Kč / 1 výjezd výjezd mimo Brno 13 Kč / 1 km
Doprava – užitkový automobil – dodávka (N1) Kuřim 250 Kč, Brno 850 Kč / 1 výjezd výjezd mimo Brno 17 Kč / 1 km

Úkony, které nejsou výše specifikovány, jsou zpoplatněny hodinovou sazbou 450 Kč. V ceně servisu není zahrnuta cena případného materiálu.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy

Objednat servis. Ozveme se vám do 24h

Aktuality