Všechna hodnocení od našich zákazníků

V. H., Brno

Technik ze společnosti J&T System k nám dorazil seřídit balkónové dveře. Celé seřízení proběhlo zcela bez komplikací a k naší naprosté spokojenosti.”
- Balkonové dveře

P. Ch., Brno

Potřebovali jsme seřídit drhnoucí panty u 4 ks plastových a dřevěných dveří. Pracovníka z J&T System můžeme jen pochválit. Rádi tyto služby využijeme i do budoucna.”
- Perfektní servis

P. Š., Kohoutovice

Na společnost J&T System jsme se obrátili, když jsme potřebovali opravit balkónové dveře. Oprava proběhla na jedničku, dveře už těsní.”
- Oprava těsnění dveří

Ivo Trtílek

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Tichému a celé firmě za profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Okna slouží bez problémů, jsou pěkná, a montážní práce byly také na vysoké úrovni přístupu. Velmi rád se na vás obrátím, pokud budu v budoucnu řešit další etapu výměny oken a dveří.”
- Skvělá spolupráce

B.Kristiánová

Firmu doporučuji. Je spolehlivá. Kvalitní spolupráce již na projektu. Konzultace, rady. Kvalitní výrobky a bezchybná realizace. Výborná komunikace se všemi pracovníky firmy. Jsem ráda, že jsem vybrala právě tuto firmu.”
- Děkuji

Smailwash s.r.o.

Potřebovali jsme seřídít skleněné dveře do prodejny.Pracovníky z J§T System,můžu jem pochválit.rádi jejich služby využijeme i do budocna. Firma Smailwash s.r.o. Mečová 2 - Velký Špalíček Brno 602 00”
- Děkujeme

Napište nám svoje hodnocení!

Vyplněný list nám můžete zaslat na jtsystem@jtsystem.cz