Pozáruční servis oken a dveří

Za 12 let naší praxe jsme pomohli desítkám zákazníků a zajistili jsme servis stovek oken a dveří v Brně a blízkém okolí. Naši proškolení technici vždy poskytují služby na nejvyšší úrovni, ať už potřebujete servis plastových, hliníkových či dřevěných oken, servis eurooken, nebo například balkónových a vchodových dveří. Nezáleží na tom, jestli máte zájem o preventivní údržbu, nebo naopak došlo k závadě, kterou potřebujete expresně vyřešit. Vždy jsme tu pro vás.

Můžete se spolehnout nejen na naši profesionalitu, ale také na rychlost domluvy a flexibilitu. Navíc se vždy snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, aby byli naprosto spokojeni. Proto poskytujeme precizní servis oken či dveří v té nejvyšší kvalitě a vždy se snažíme přizpůsobit vašim finančním i časovým možnostem. A když si nebudete vědět s něčím rady, rádi vám poradíme.

Pozáruční servis nemusí být potřeba pouze v případě, kdy dojde k nějaké závadě, ale vyplatí se i prevence. Věděli jste například, že díky servisu oken snížíte své náklady na vytápění a také snížíte hluk, který k vám zvenku doléhá?

V rámci kompletního pozáručního servisu nabízíme mimo jiné promazání a seřízení okenního křídla, celkové seřízení oken, seřízení dveří, opravy oken, výměnu skel či těsnění, přesklení eurooken, opravu žaluzií i sítí proti hmyzu a mnohem více. Komplexní nabídku služeb i s konkrétní sazbou najdete v ceníku níže.

Proč právě my

  • Více než 12 let zkušeností
  • Spolehlivost, profesionalita, flexibilita
  • Vstřícný proklientský přístup
  • Rychlá domluva
  • Preventivní i expresní servis oken a dveří (hliníkových, dřevěných i plastových)
  • Konkurenční ceny

Sídlíme v Brně, ale rádi za vámi dojedeme i jinam. Pokud se chcete na cokoli zeptat, zavolejte nám. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Ceník služeb

Ať už vám okny či dveřmi táhne, rosí se vám okna, dveře jdou těžko zavírat i zamykat, ulomil se pant u dveří, potřebujete vyměnit rámy či kování, nebo máte se svými okny a dveřmi jiné komplikace, rádi vám s nimi pomůžeme. A naše konkurenční ceny za servis oken a dveří vás jistě mile potěší.

Nezáleží na tom, zda jste si je zakoupili u nás či kdekoliv jinde – servisní služby provádíme u všech typů produktů. Veškerou naši spolupráci budujeme na důvěře, proto po vás nikdy nebudeme požadovat zálohu před zahájením prací.

Konkrétní práce Cena*
Promazání a seřízení okenního křídla 150 Kč / ks
Promazání a seřízení dveřního křídla 250 Kč / ks
Promazání a seřízení posuvného křídla 350 Kč / ks
Výměna těsnění 50 Kč / bm
Přesklení PVC/AL okna 500 Kč / ks
Přesklení eurookna 1000 Kč / ks
Další Cena*
Doprava po Brně 250 Kč / 1 výjezd
Doprava mimo Brno 250 Kč / 1 výjezd + 10 Kč / 1 km

*Všechny uvedené ceny jsou bez DPH. Úkony, které nejsou výše specifikovány, jsou zpoplatněny hodinovou sazbou 350 Kč. Po první hodině je následně účtována každá započatá půlhodina. V ceně servisu není zahrnuta cena případného materiálu.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy

Reference

Na spokojenosti našich zákazníků nám velmi záleží, a proto se ujišťujeme, že jste vždy spokojeni a naše služby odpovídají té nejvyšší kvalitě. Co o nás řekli zákazníci, kterým jsme již dveře či okna servisovali, si můžete přečíst níže.

Balkonové dveře

★★★★★
5 5 1
Technik ze společnosti J&T System k nám dorazil seřídit balkónové dveře. Celé seřízení proběhlo zcela bez komplikací a k naší naprosté spokojenosti.

Perfektní servis

★★★★★
5 5 1
Potřebovali jsme seřídit drhnoucí panty u 4 ks plastových a dřevěných dveří. Pracovníka z J&T System můžeme jen pochválit. Rádi tyto služby využijeme i do budoucna.

Oprava těsnění dveří

★★★★★
5 5 1
Na společnost J&T System jsme se obrátili, když jsme potřebovali opravit balkónové dveře. Oprava proběhla na jedničku, dveře už těsní.

Také potřebujete servis oken, dveří nebo jinou doplňkovou službu? Rádi se s vámi domluvíme na detailech – napište nám nebo rovnou zavolejte.

Kontaktní formulář

Aktuality