Roletky

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy.

Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.


Color HIT

Typ roletek, určený k montáži do rámu okna, designem shodný s typem Euro Brilant, s tvarovanou krycí lištou z jednoho kusu bez krytek.

Interiérové látkové rolety COLOR HIT jsou vhodné pro montáž do plastových a dřevěných oken. Krycí profil je z válcovaného pozinkovaného plechu a společně s vodícími lištami může být barevně přizpůsoben rámu okna.

Rolety se ovládají řetízkem, který může být umístěn vpravo nebo vlevo. Velký výběr látek (barev i designů) přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Rolety COLOR HIT se vyznačují jednoduchým ovládáním a nadčasovou funkčností.

Color STANDARD

Látkové rolety COLOR STANDARD jsou klasické interiérové rolety s možností uchycení na stěnu nebo na strop v různých barevných provedeních.

Ovládají se kuličkovým řetízkem, který může být umístěn vlevo nebo vpravo. Na výběr je velké množství látek a vzorů.

Rolety COLOR STANDARD jsou zvýrazňujícím prvkem obytných místností kanceláří.

Střešní okno

Látkové roletky na střešní okna nabízí optimální ochranu před sluncem a teplem.
Jsou dodávány včetně vodících profilů, vybaveny funkcí Multistop (roletu je možno aretovat v různých pozicích). Profily lze dodávat v barvách stříbrná a bílá.

Montáž je možná na všechny běžné typy střešních oken (VELUX, ROTO, FAKRO, ...).

V nabídce jsou na výběr nejen transparentní látky v UNI-barvách a nejrůznějších vzorech, ale také zatemňující látky (tzv. Blackout).

Střešní okno - Coulisse

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že jsme do našeho sortimentu zařadili nový typ střešních roletek. Oproti stávajícímu typu hlavní výhodou tohoto nového systému je rychlejší a jednodušší montáž, látka je ve vodících lištách uchycená proti vytlačení, aretace roletky je možná v různých pozicích.

V objednávkovém formuláři jsou tyto roletky pod označením LÁTKOVÉ ROLETKY NA STŘEŠNÍ OKNA COULISSE – SKUPINA 1 – 4 (dle příslušné látky).

Krycí plechy + vodící lišty jsou pouze v šedé, resp. stříbrné barvě.

DAY/NIGHT

Látkové roletky DAY/NIGHT jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků.

Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky.

Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.
Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím profilem návinu ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá, hnědá.

Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku případně na rám plastového nebo dřevěného okna.

DAY/NIGHT Mini

Látkové roletky DAY/NIGHT Mini jsou variantou k novému typu rolet DAY/NIGHT s podvojným vedením materiálu s horizontálním pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků.

Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky.

Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem. Jedná se o volně visící látkovou roletu bez krycího profilu návinu, ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tuto variantu jsou v bílé a hnědé barvě!!!

Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku, případně na rám plastového nebo dřevěného okna. U systému DAY/NIGHT mini je navíc možnost zavěšení rolety na křídlo okna bez nutnosti vrtání! Háčky pro zavěšení je možno použít pro rám okna s tloušťkou max. 21mm!
Tato roleta je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod...

Poptávka

Kontakty
Emailová adresa: jtsystem@jtsystem.cz Webové stránky: www.jtsystem.cz