Protipožární hliníková okna Ponzio

Ponzio PT 50 je hliníkový profilový systém bez tepelné izolace. Je určen zejména pro vnitřní instalace do vestibulů, pokladních boxů, vitrín a příček. Lze jej využít i pro posuvné systémy (ruční, automatické), systémy kyvné i protipožární.


Ponzio PT 52 je systém určený pro vnější konstrukce vyžadující tepelnou izolaci. Umožňuje různá řešení výroby oken, dveří a prostorových konstrukcí. Jednoduchý či do omegy tvarovaný přerušovač tepelného mostu zajišťuje perfektní odvodnění konstrukce. Hloubka profilů je 52 - 60 mm. Konstrukce provedené v systému PT 52 spadají do materiálové skupiny RMG 2.1.


Ponzio PT 60 je tříkomorový systém určený pro konstrukce vyžadující tepelnou izolaci. Dodatečná komora poskytuje systému dostatečnou tuhost, díky čemuž je možno realizovat i konstrukce velkých rozměrů. Systém PT 60 umožňuje provádět konstrukci oken i dveří s různě řešenými prahy. Je možná i varianta dveří se středovou kovací drážkou.


Ponzio PE 78 EI je systém pro realizaci vnitřních nebo vnějších protipožárních stěn a předělů. Profily jsou vyplněné speciálními ohnivzdornými vložkami zajišťující požární odolnosti EI 15, EI 30, EI 45, EI 60, EI 90, EI 120. Ty doplňují izolační vložky o šíři 35 mm, díky nimž má systém vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Díky tříkomorovému provedení je pomocí systému Ponzio PE 78 EI možno realizovat i velkorozměrové konstrukce.

Poptávka

Kontakty
Emailová adresa: jtsystem@jtsystem.cz Webové stránky: www.jtsystem.cz