VNITŘNÍ ŽALUZIE EURO STYLE OPAL

Žaluzie EURO STYLE OPAL vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do zasklívací lišty nebo na rám okna.

Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek. Horní, krycí a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm.

Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány ve standardním domykavém provedení (celostínící) a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

POZOR: při objednávání žaluzií v imitaci dřeva na více etap nemůžeme stoprocentně zaručit shodu barvy!!!

VENKOVNÍ ŽALUZIE Z 90 / Z 70

Žaluzie Z90 a Z70 mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění, snižující hlučnost při dovírání lamel a poryvu větru. Lamely jsou vedeny v Al vodících lištách o rozměrech 20 x 20 mm. Ocelový horní profil upravený pozinkováním o rozměrech 56 x 58 mm společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Ten lze vyrobit také v zaomítacím provedení. Žaluzii je možné ovládat manuálně pomocí kliky, motorem s vypínačem, nebo motorem na dálkové ovládání.

Žaluzie jsou určeny především k montáži na křídlový okenní a dveřní rám. Jedná se o žaluzie u kterých se nehledí pouze na funkci (ta je samozřejmostí), ale i na design. Dokonalá splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie.

Žaluzie jsou ovládaná plasovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhodou tohoto řetízku oproti standardním provázkům je to, že se neušpiní, popřípadě jdou velice snadno očistit a při vytažení žaluzie se Vám nepřekáží na parapetu. K zafixování žaluzie na rámu okna slouží fixační silonové struny, které jsou uchyceny ve spodní částí rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovací prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem „čisté linie.”