Plastová okna VEKA

Plastové prvky ze systému VEKA - kategorie s označením třídy "A":

Vyznačují se vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi splňujícími požadavky platných tepelně technických norem dotačních státních programů. Vynikající vlastnosti, pevnost a stabilitu použitého profilu zaručuje promyšlená stavba vnitřních a vnějších předkomor a hlavních komor. Ocelová celoobvodová pozinkovaná výztuha je použita ve všech částech rámu a křídla, zároveň je dimenzována na základě statických výpočtů pro dané rozměry prvků. Využíváme i celoobvodové bezpečnostní kování nejlepších značek, které znemožňují vysazení křídla a zvyšují tak ochranu proti vloupání.

Výrobky jsou standardně zaskleny izolačním dvojsklem nebo trojsklem s koeficientem propustnosti tepla Ug=1,1 až 0,6 W/m2K. Mají pokovenou vnitřní stranu skla a jsou plněna vzácným plynem Argonem.

Plastový distanční rámeček standardně sladěn ve stejném odstínu dřevodekoru, zároveň přerušuje tepelný most a minimalizuje výskyt rosení. Profily splňují vysoké požadavky ve stavebnictví. Veškerá těsnění u oken jsou typu EPDM, tedy z materiálu, jehož složení a specifický tvar provedení, spolu s osazením ve speciálních drážkách, zaručuje optimální izolaci a dlouhou životnost.

Prohlédněte si vzorník barev VEKA.Sedmikomorový profilový systém německé společnosti VEKA, třída A s vestavěnou šířkou 82 mm, se zaobleným tvarem na vnější straně. Tento inovační systém se skládá ze dvou tepelných izolací – v rámu použité izolace provedené z aerogelu, a z polyuretanové pěny (PUR) použité v křídle.


Sedmikomorový profilový systém německé společnosti VEKA, třída A s vestavěnou šířkou 82 mm, se zaobleným tvarem na vnější straně.


6komorový profilový systém od německé firmy VEKA, se zastavěnou šířkou 70 mm. Tvar profilu zaoblený z vnitřní strany, třída A (stěny 3 mm).


Tvar profilu zaoblený z vnitřní strany, třída A (stěny 3 mm). 6komorový profilový systém od německé firmy VEKA, se zastavěnou šířkou 70 mm.


Okna Winergetic Premium s izolačními trojskly 4 Xglass mají sedmikomorový profil třídy A s elegantním zaoblením hrany na vnější straně. Okna jsou osazována kováním Maco dESIGN+ s bezpečnostním čepem Safety Plus, který zabraňuje vypáčení okna. Vše je doplněno ergonomickými klikami s prodlouženou rukojetí, které usnadňují otevírání a zavírání okna.

Poptávka

Kontakty
Emailová adresa: jtsystem@jtsystem.cz Webové stránky: www.jtsystem.cz