Plastová okna REHAU

REHAU je již více než 50 let mezinárodně uznávanou značkou kvality při řešeních na bázi polymerů v oblasti stavebnictví, automobilismu a průmyslu. Do působnosti patří výzkum a vývoj materiálů a systémů, jakož i povrchová technika. S více než 15 000 spolupracovníky ve 170 pobočkách zajímá REHAU přední místo garanta inovací na celém světě.

J&T system je od roku 2015 výhradní partner Fenestra pro ČR - oblast Morava. 

 REHAU GENEO 3+ je revoluční a inovativní profil, ktery změnil způsob myšlení a výroba plastových oken a dveří. Jeho mimořádný vzorec extruze pomáhá udržet stabilitu struktury i bez pomoci vnitřní ocelové drátkobetonu. Nepřítomnost armatury vyzdvihuje vynikající vlastnosti REHAU GENEO 3+. Šest komorového rám a křídlo tloušťky 86 mm jsou vybaveny třemi úrovněmi těsnění, které udržují nezměněn standard vyrobku.

Celoobvodové kování s nastavitelnými uzavíracími body s bezpečnostními prvky proti vloupání a mikroventilace zaručující neustálou vymenu vzduchu v místnosti.

REHAU GENEO 3+ je z energetického hlediska nejlepší systém okenních profilů na trhu, ktery splňuje standardy budoucnosti již nyní! Dokáže uspokojit požadavky pro náročnější rekonstrukci nebo novostavbu rodinných domů včetně nízkoenergetických staveb.


REHAU GENEO 3+ PASSIV je nádstavbový stupeň od REHAU GENEO 3+. Obsahuje High-Tech vlastnosti REHAU GENEO 3+, které doplňuje o další revoluční inovativní prvky. Použití termo modulů a speciálního středového těsnění řadí tato okna k certifikovaným okenních řešením pro pasivní domy.

Všechny vyhody GENEO 3+ zůstávají a plus vyhovují nejvyšším požadavkům na tepelnou izolaci. Umožňuje dosáhnout hodnotu Uf rovnající se 0,79 W / (m2.K). Rám a křídlo REHAU GENEO 3 + PASSIV mají tloušťku 86 mm a jsou oba šest komorové. Jsou vybaveny třemi rovinami efektivních těsnění, což udržuje neměnných standard provedení.

Díky inovativním termo modulem, jimiž je doplněno REHAU GENEO 3+, získáváte jedinečnou energetickou účinnost, která dokáže ještě více ušetřit vaše peníze. REHAU GENEO 3+ PASSIV jsou okna, díky kterým již nyní můžete mít na dosah standardy energetické náročnosti v budoucnosti.


REHAU SYNEGO představují další generaci vysoce výkonných profilových systémů, zaměřených na vybalancování požadavků na izolaci, funkčnost, technické parametry a design.

REHAU SYNEGO mají díky stavební hloubce 80 mm izolační vlastnosti slučitelné s požadavky standardů pasivních domů. Jsou vybaveny nejmodernějšími středovými a dorazovými těsněními, splňujícími nejpřísnější evropské normy. Jejich povrchová úprava HDF (High Definition Finishing) zaručuje vysokou odolnost proti působení agresivních vlivů životního prostředí po celou dobou provozu. Právě proto pomáhají našim zákazníkům nasazení téměř v jakýchkoliv podmínkách.

Díky svým vlastnostem jsou vhodná nejen pro novostavby s nízkou spotřebou energií, ale i pro renovace a všude tam, kde je třeba přijít s flexibilním řešením. Jsou schopna se přizpůsobit různým požadavkům zákazníků na design – ať už úzký profil a velké prosklené plochy - nebo co do barevného provedení – od klasické bílé přes ušlechtilá provedení ve dřevě až po poslední barevné trendy.

Poptávka

Kontakty
Emailová adresa: jtsystem@jtsystem.cz Webové stránky: www.jtsystem.cz