Dřevěná okna

Dřevěná okna a dveře tradičně už po staletí patří k dobrému a kvalitnímu bydlení. Samozřejmě dnešní výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny a povrchově upraveny nejmodernějšími technologiemi. Materiál, používaný na všechny naše výrobky je masivní dřevo, a to jednak z v tuzemsku dostupných dřevin (smrk,borovice,modřín,dub), ale i z cizokrajných dřevin, dovoz z Malajsie (meranti, gerutu,bintago,ketaping,palajo).

Zasklení

Pro zasklení lze volit z nabídky izolačních dvojskel, popřípadě trojskel, s různými hodnotami koeficientů prostupu tepla, zvuku a úrovní bezpečnosti.

Eurookna

Eurookna jsou nabízena v pěti typových řadách, Každá řada vyhovuje jiným nárokům a splňuje kritéria pro odlišná využití. Tyto výrobky jsou určeny jak do obytných domů, tak i do veřejných staveb, jsou vhodné do památkových jiné do moderních budov. Jsou vyráběna ze dřeva vysušeného na 12-14%, přičemž důraz je kladen na radiální řezivo. Při výběru materiálu jsou vyřazeny dřevní vady jako suky, zásmolky a jiné kvalitativní nebo estetické vady. Nabídka materiálů je široká: smrk, borovice, modřín, dub a meranti. K povrchové ochraně oken se používají akrylátové vodou ředitelné barvy, jež ve spojení s důsledně
dodržovaným a přesně stanoveným procesem schnutí jsou zárukou mnohaleté odolnosti povrchové úpravy

Typy oken

Okna jsou podle přání zákazníka vyráběna fixní, jednokřídlé, dvoukřídlé, vícekřídlé, balkónové, sklopné, otevíravé, posuvné (do stran i nahoru) a skládací.