Dřevěná okna

Dřevěná okna

Dřevěná okna a dveře tradičně už po staletí patří k dobrému a kvalitnímu bydlení. Samozřejmě dnešní výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny a povrchově upraveny nejmodernějšími technologiemi. Materiál, používaný na všechny naše výrobky je masivní dřevo, a to jednak z v tuzemsku dostupných dřevin (smrk,borovice,modřín,dub), ale i z cizokrajných dřevin, dovoz z Malajsie (meranti, gerutu,bintago,ketaping,palajo).

Eurookna jsou nabízena v pěti typových řadách, Každá řada vyhovuje jiným nárokům a splňuje kritéria pro odlišná využití. Tyto výrobky jsou určeny jak do obytných domů, tak i do veřejných staveb, jsou vhodné do památkových jiné do moderních budov. Jsou vyráběna ze dřeva vysušeného na 12-14%, přičemž důraz je kladen na radiální řezivo. Při výběru materiálu jsou vyřazeny dřevní vady jako suky, zásmolky a jiné kvalitativní nebo estetické vady. Nabídka materiálů je široká: smrk, borovice, modřín, dub a meranti. K povrchové ochraně oken se používají akrylátové vodou ředitelné barvy, jež ve spojení s důsledně dodržovaným a přesně stanoveným procesem schnutí jsou zárukou mnohaleté odolnosti povrchové úpravy.

Pro zasklení lze volit z nabídky izolačních dvojskel, popřípadě trojskel, s různými hodnotami koeficientů prostupu tepla, zvuku a úrovní bezpečnosti.

Okna jsou podle přání zákazníka vyráběna fixní, jednokřídlé, dvoukřídlé, vícekřídlé, balkónové, sklopné, otevíravé, posuvné (do stran i nahoru) a skládací.

Prohlédněte si vzorník barev a vzorník dřevin.Softline 68 je eurookno s profilem 68 mm z délkově napojovaných i nenapojovaných hranolů. Elegantní zaoblení hran R-6. Snadné otvírání křídel zajišťuje značkové celoobvodové kování MACO Multi Matic 2000. Čtyřpolohová klika umožňuje větrání spárovou mikroventilací. Standardně jsou do křídel vsazována izolačním dvojskla (U = 1,1 W/m2K).


Softline 78 je zdokonalený model eurookna. Jde o extraizolační okno s profilem 78 mm, speciálně vyvinuté jako protihluková zábrana. Zaoblené hrany (R-8) dodávají oknu ladné tvary a umocňují majestátní dojem ze síly profilu. Softline 78 je nabízen ve dvou variantách: se zaskleným trojsklem, nebo dvojsklem a dvojitým celoobvodovým těsněním. Okna splňují předpoklady pro použití v nízkoenergetických domech. Originální způsob zasklení ruší tepelný most způsobený zasklívacím rámečkem.


Konstrukce oken SOLID COMFORT byla vyvinuta s ohledem na energeticky úsporné domy, tato okna jsou extrémně utěsněna i zevnitř, aby do funkční spáry nemohla pronikat vlhkost z interiéru ani při přetlaku.

Unikátní řešení spodní části okna bez zafrézované rámové okapnice zachovává na spodní části rámu okna výrazně více materiálu a tím zlepšuje tepelnou izolaci v této části okna i vnitřní povrchové teploty. Odtok vody je řešen vyfrézovanými odtokovými otvory v rámu, které vyúsťují nad venkovní parapet.

K dalšímu zlepšení vlastností oken SOLID COMFORT SC92 dochází vložením korku do profilu okna, korek má nižší tepelnou vodivost než dřevo.


Dřevohliníková okna rozšiřují sortiment o okna s extrémní životností. Krytím hliníkovým opláštěním z vnější strany je zajištěna odolnost proti působení vnějších vlivů. Dřevohliníková eurookna jsou vhodná pro moderní stavby, kde barevné provedení hliníkového pláště ladí s moderním provedením fasády. Z vnitřní strany jsou okna dřevěná, zajišťují příjemnou pohodu pro bydlení.

Dřevohliníková okna v sobě spojují výhody obou materiálů - přírodní vzhled dřeva v interiéru a moderní design i vysokou životnost z exteriéru.


Okna PROGRESSION jsou díky své jedinečné konstrukci a minimalistickému designu předurčena pro moderní architektonicky atraktivní budovy, z exteriéru je viditelné pouze sklo, rám oken je skrytý za zateplenou fasádou. V interiéru na nás čeká tradiční dřevěné okno, které díky použitému přírodnímu materiálu napomáhá docílit pocitu domácí pohody.

Poptávka

Kontakty
Emailová adresa: jtsystem@jtsystem.cz Webové stránky: www.jtsystem.cz